| Zbigniew Dominiak |
| Łódź |
| Związany ze środowiskiem "Pulsu" (pseudonim "Dominik Szyszko"). Kolportował bibułę korowską wśród znajomych. Brał udział w nocnym plakatowaniu (z Anną Niezabitowską). Współpracował z W. Sulkowskim, J. Bierezinem, A. Szwedziak. Zmarł w 2002 r. |
| Wersja do druku |